VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ГОЛ СЛЕД ГОЛ В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ

Футбол

60 гола паднаха в изиграните срещи от областното първенство по футбол. Ето всички резултати и класирането в двете групи. 


ЗАПАДНА ГРУПА - ТРЕТИ КРЪГ

"Орловец-2008" (Победа) - "Устрем" (Дончево)    5:2
"Вихър" (Жегларци) - "Христо Ботев" (Стожер)    4:3
"Рилци" (Добрич) - "Стрела" (Орляк)    7:0
"Добруджанец" (Овчарово) - "Сокол" (Зърнево)    6:0
"Заря" (Крушари) - "Искра 41" (Бенковски)    8:2
"Добруджански спортист" (Стефан Караджа) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Рилци"    3    3    0    0    19-2    9
2. "Орловец"    3    2    1    0    13-3    7
3. "Заря"    2    2    0    0    9-2    6
4. "Добруджанец"    2    2    0    0    7-0    6
5. "Вихър"    3    2    0    1    7-7    6
6. "Христо Ботев"    3    1    1    1    6-6    4
7. "Сокол"    3    1    0    2    5-13    3
8. "Добр. спортист"    2    0    1    1    0-1    1
9. "Устрем"    3    0    1    2    3-7    1
10. "Искра"    3    0    0    3    2-14    0
11. "Стрела"    3    0    0    3    1-17    0

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
02.10.2010 г., събота - 13:00 часа
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Заря-2006" (Крушари)
"Христо Ботев" (Стожер) - "Рилци" (Добрич)
03.10.2010 г., неделя - 16:00 часа
"Искра 41" (Бенковски) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Добруджанец" (Овчарово)
"Орловец-2008" (Победа) - "Вихър" (Жегларци)
"Устрем" (Дончево) - почива


ИЗТОЧНА ГРУПА - ЧЕТВЪРТИ КРЪГ
"Балик" (Балчик) - "Ст. Караджа" (Стражица)    1:2
"Обединение" (Василево) - "Вихър" (Сенокос)    3:1
"Дружба" (Люляково) - "Олд хаус" (Каварна)    2:0
"Калиакра 2" (Каварна) - "Сокол" (Соколово)    8:0
"Черно море" (Топола) - "Нефтяник-2010" (Шабла)    1:2
"Албена-97" (Оброчище) - "Чиракман" (Селце)    0:1
"Черноморец 2" (Балчик) - "Устрем" (Дропла)    2:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Чиракман"    4    3    1    0    11-4    10
2. "Олд хаус"    4    3    0    1    11-5    9
3. "Ст. Караджа"    4     3    0    1    7-5    9
4. "Нефтяник"    3    2    1    0    6-2    7
5. "Черноморец 2"    3    2    0    1    9-1    6
6. "Албена-97"    4    2    0    2    5-2    6
7. "Устрем"    4    2    0    2    8-6    6
8. "Сокол"    4    2    0    2    9-12    6
9. "Калиакра 2"    4    1    2    1    12-9    5
10. "Дружба"    4    1    0    3    3-11    3
11. "Балик"    3    1    0    2    9-6    3
12. "Обединение"    3    1    0    2    5-10    3
13. "Черно море"    4    1    0    3    5-14    3
14. "Вихър"    4    0    0    4    3-16    0

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
02.10.2010 г., събота - 16:00 часа
"Устрем" (Дропла) - "Балик" (Балчик)
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Албена-97" (Оброчище)
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Обединение" (Василево)
03.10.2010 г., неделя - 16:00 часа
"Чиракман" (Селце) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Сокол" (Соколово) - "Черно море" (Топола)
"Олд хаус" (Каварна) - "Калиакра 2" (Каварна)
"Вихър" (Сенокос) - "Дружба" (Люляково)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter