СТРАХОТЕН БЕРБАТОВ САМ ПОБЕДИ ЛИВЪРПУЛ

МАНЧЕСТЪР    3

ЛИВЪРПУЛ      2

Манчестър Юнайтед победи Ливърпул с хеттрик на Димитър Бербатов. Двубоят бе от на петия кръг в английската Висша лига. Българинът откри с глава след ъглов удар в 42-та минута. В 59-ата минута, Митко вкара брилянтен гол. Той спря отлично топката с гръб към вратата, и пазен от защитник на съперника изпълни страхотна задна ножица за да прати топката в горния ъгъл на вратата на Рейна.

Ливърпул изравни след два бързи гола на Стивън Джерард от дузпа (64 мин.) и пряк свободен удар (70 мин.). 6 минути преди края на мача отново дойде времето на Митко Бербатов. Пазен от защитник той засече топката с глава и успя да я насочи в долния ъгъл на вратата за 3:2. В 88-ата минута Бербатов напусна играта, а всички на стадион „Олд Трафорд” го изпратиха с бурни аплодисменти. Снимка www.thesun.co.uk