ЮНОШИТЕ НА ИЗИДА - ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ!

Тенис

Тенисистите на Изида спечелиха държавния отборен шампионат по тенис за юноши до 18 години, съобщи за спортния сайт "Център спорт" треньорът Юри Дойчев. Успехът бе изкован на кортовете на Дема в столицата, където добричлии победиха на финала Спорт палас (Сливен) с 2:1 мача. В решителната среща за титлата Владислав Матеев и Димитър Петров (на снимката) спечелиха при двойките с 6:4, 6:3 над Стефан Трифонов и Александър Начев.

За първи път Изида достига до златните отличия в отборен шампионат. Досега добруджанци имаха в актива си сребърни и бронзови медали. Поредната златна страница в своята клубна история те записаха след забележителни победи над Левски, Черно море Елит, Локо 98 и Спорт палас. Като трета ракета в състава на Изида в отборния шампионат бе включен Павел Господинов. Владо и Митко пък приключват участието си в тази възрастова група по най-убедителния начин - със златни медали! От 1 януари 2011 г. те ще  гонят нови успехи, но в турнирите при мъжете.