ДИМИТЪР ДИМИТРОВ С БРОНЗ ОТ РЕГИОНАЛЕН ТУРНИР

Тенис

Състезателят от тенис клуб „Добрич” Димитър Димитров спечели бронзов медал от регионалния турнир във Велико Търново. Турнирът бе в категория момчета до 14 години и се проведе в старопрестолската столица през тази седмица. Състезателят на треньора Сергей Владов, който  преди по-малко от месец бе все още на 12 години, отстрани последователно Йордан Нотев от Горна Оряховица с 9:1 гейма и Габриел Петков от Плевен с 9:0 гейма.

На полуфинала добричлията срещна представителя на домакините, Тодор Марков, от който загуби със 6:7,3:6. Марков спечели турнира надигравайки състезателят от Трявна ,Стефан Йорданов, с 6:2,6:3.
Спортният сайт "Център спорт" научи, че на Митко му предстои турнир във Варна през тази седмица. По-късно ще пробва сили в републиканския турнир в Плевен, който започва на 23 септември, а също и в София в началото на октомври. Двата турнира са от календара на БФТ и са  с гостоприемство, което носи бонус точки за участващите.