БЕРБО ПАК БЕЛЕЖИ, МАНЧЕСТЪР ИЗПУСКА ПОБЕДАТА СЛЕД ГОЛЯМА ДРАМА

Димитър Бербатов отбеляза поредното си попадение за Манчестър Юнайтед, а неговият отбор завърши 3:3 при гостуването си на Евъртън в среща от третия кръг на Премиер лийг. "Червените дяволи" водеха с 3:1 до последната минута, но изпуснаха победата, след като допуснаха два гола в продължението.

Домакините поведоха с гол на Стивън Пиенаар в 39-ата минута. Дарън Флетчър изравни две минути преди почивката, а в началото на втората част Неманя Видич изведе Манчестър напред в резултата. Барбетов се разписа за 3:1, а Евъртън достигна до точката след невероятна драма. Кейхил и Артера се разписаха в 91-ата и 93-ата минути, за да донесат точката на домакините. Голът на Митко бе трети за сезона в Премиър лийг и общо четвърти от началото на кампанията.