ЕДВА СТОТИНА ДОБРИЧЛИИ ГЛЕДАХА МАРИО ЖАРДЕЛ - ДВУКРАТЕН НОСИТЕЛ НА ЗЛАТНАТА ТОПКА

Черно море победи Добруджа с 3:1 в контрола, играна на стадион "Дружба" в Добрич. Като титуляр за варненци излезе двукратният носител на Златната обувка Марио Жардел, който на два пъти се разписа, но попаденията му бяха отменени заради засада. Още един гол на гостите не бе зачетен заради нарушение в атака. Домакините стояха добре на терена и заслужено в 42-ата минута откриха резултата с гол на Тодор Тодоров с далечен изстрел.

С хеттрик на Даниел Димов в края на мача Черно море обърна развоя на срещата в своя полза. Той се разписа в 70, 74 и 83 минути. Валери Михайлов на два пъти и Николай Колев за Добруджа имаха шанс да отбеляжат нов гол за добричлии. Срещата бе наблюдавана от едва стотина зрители.