VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ЗАПОЧВАТ МАЧОВЕТЕ В СЕВЕРОИЗТОЧНАТА „В” ГРУПА

Футбол

С участието на 18 отбора в неделя започва новото първенство в Североизточната „В” футболна група.


В шампионата ще вземат участие три отбора от Добричка област – Спортист (Г. Тошево), Септември (Тервел) и Шабла. Очакванията са за интересно първенство, тъй като в групата ще играят отбори с традиции в професионалния футбол, като Спартак (Варна) и Шумен. Още първият кръг предлага добричко дерби - един срещу друг в Генерал Тошево ще се изправят съставите на местния Спортист и Септември (Тервел), които винаги правят оспорвани мачове помежду си.
От председателя на Областния съвет на БФС Иван Манолов научихме, че добрички рефери са получили наряд за една от срещите в третия ешелон. Иво Донев ще ръководи мача Черноморец (Бяла) – Кубрат, а помощници ще му бъдат Диян Драганов и Диян Боев.

ПРОГРАМА ЗА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН НА СЕВЕРОИЗТОЧНАТА „В” ФУТБОЛНА ГРУПА

I кръг
15 август 2010 Г., неделя, 18:00 ч.
Рапид (Шумен) - Тополите (Тополи)
Спартак 1918 (Варна) - Шабла (Шабла)
Белица (Белица) - Преслав (Велики Преслав)
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово)
Две могили (Две могили) - Черноломец (Попово)
Бенковски (Бяла) - Макак 2008 (Шумен)
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Спортист (Г. Тошево) - Септември (Тервел)
Ботев 2008 (Нови пазар) - Девня (Девня)


II кръг
21.08.2010 г. – 18.00 ч.
Макак 2008 - Черноморец 2003
22.08.2010 г. – 18.00 ч.
Тополите - Девня
Септември 98 - Ботев 2008
Кубрат 2007 - Спортист
Черноломец 04 - Бенковски
Суворово - Две могили
Преслав - Скрита сила
Шабла - Белица
Рапид - Спартак 1918

 III кръг
29.08.2010 г. – 18.00 ч.
Спартак 1918 - Тополите
Белица - Рапид
Скрита сила - Шабла
Две могили - Преслав
Бенковски - Суворово
Черноморец 2003 - Черноломец 04
Спортист - Макак 2008
Ботев 2008 - Кубрат 2007
Девня - Септември 98

 IV кръг
04.09.2010 г. – 17.00 ч.
Рапид - Скрита сила
05.09.2010 г. – 17.00 ч.
Тополите - Септември 98
Кубрат 2007 - Девня
Макак 2008 - Ботев 2008
Черноломец 04 - Спортист
Суворово - Черноморец 2003
Преслав - Бенковски
Шабла - Две могили
Спартак 1918 - Белица

 V кръг
12.09.2010 г. – 17.00 ч.
Белица - Тополите
Скрита сила - Спартак 1918
Две могили - Рапид
Бенковски - Шабла
Черноморец 2003 - Преслав
Спортист - Суворово
Ботев 2008 - Черноломец 04
Девня - Макак 2008
Септември 98 - Кубрат 2007

 VI кръг
18.09.2010 г. – 17.00 ч.
Макак 2008 - Септември 98
19.09. 2010 г. – 17.00 ч.
Тополите - Кубрат 2007
Черноломец 04 - Девня
Суворово - Ботев 2008
Преслав - Спортист
Шабла - Черноморец 2003
Рапид - Бенковски
Спартак 1918 - Две могили
Белица - Скрита сила

 VII кръг
25.09.2010 г. – 17.00 ч.
Кубрат 2007 - Макак 2008
26.09.2010 г. – 17.00 ч.
Скрита сила - Тополите
Две могили - Белица
Бенковски - Спартак 1918
Черноморец 2003 - Рапид
Спортист - Шабла
Ботев 2008 - Преслав
Девня - Суворово
Септември 98 - Черноломец 04


 VIII кръг
29.09.2010 г., сряда – 17.00 ч.
Тополите - Макак 2008
Черноломец 04 - Кубрат 2007
Суворово - Септември 98
Преслав - Девня
Шабла - Ботев 2008
Рапид - Спортист
Спартак 1918 - Черноморец 2003
Белица - Бенковски
Скрита сила - Две могили

 IX кръг
03.10.2010 г. – 16.00 ч.
Две могили - Тополите
Бенковски - Скрита сила
Черноморец 2003 - Белица
Спортист - Спартак 1918
Ботев 2008 - Рапид
Девня - Шабла
Септември 98 - Преслав
Кубрат 2007 - Суворово
Макак 2008 - Черноломец 04

 X кръг
10.10.2010 г. – 16.00 ч.
Тополите - Черноломец 04
Суворово - Макак 2008
Преслав - Кубрат 2007
Шабла - Септември 98
Рапид - Девня
Спартак 1918 - Ботев 2008
Белица - Спортист
Скрита сила - Черноморец 2003
Две могили - Бенковски

 XI кръг
17.10.2010 г. – 16.00 ч.
Бенковски - Тополите
Черноморец 2003 - Две могили
Спортист - Скрита сила
Ботев 2008 - Белица
Девня - Спартак 1918
Септември 98 - Рапид
Кубрат 2007 - Шабла
Макак 2008 - Преслав
Черноломец 04 - Суворово

 XII кръг
24.10.2010 г. – 16.00 ч.
Тополите - Суворово
Преслав - Черноломец 04
Шабла - Макак 2008
Рапид - Кубрат 2007
Спартак 1918 - Септември 98
Белица - Девня
Скрита сила - Ботев 2008
Две могили - Спортист
Бенковски - Черноморец 2003

 XIII кръг
31.10.2010 г. – 14.00 ч.
Черноморец 2003 - Тополите
Спортист - Бенковски
Ботев 2008 - Две могили
Девня - Скрита сила
Септември 98 - Белица
Кубрат 2007 - Спартак 1918
Макак 2008 - Рапид
Черноломец 04 - Шабла
Суворово - Преслав

 XIV кръг
07.11.2010 г. – 14.00 ч.
Тополите - Преслав
Шабла - Суворово
Рапид - Черноломец 04
Спартак 1918 - Макак 2008
Белица - Кубрат 2007
Скрита сила - Септември 98
Две могили - Девня
Бенковски - Ботев 2008
Черноморец 2003 - Спортист

 XV кръг
14.11.2010 г. – 14.00 ч.
Спортист - Тополите
Ботев 2008 - Черноморец 2003
Девня - Бенковски
Септември 98 - Две могили
Кубрат 2007 - Скрита сила
Макак 2008 - Белица
Черноломец 04 - Спартак 1918
Суворово - Рапид
Преслав - Шабла

 XVI кръг
21.11.2010 г. – 14.00 ч.
Тополите - Шабла
Рапид - Преслав
Спартак 1918 - Суворово
Белица - Черноломец 04
Скрита сила - Макак 2008
Две могили - Кубрат 2007
Бенковски - Септември 98
Черноморец 2003 - Девня
Спортист - Ботев 2008

 XVII кръг
28.11.2010 г. – 14.00 ч.
Ботев 2008 - Тополите
Девня - Спортист
Септември 98 - Черноморец 2003
Кубрат 2007 - Бенковски
Макак 2008 - Две могили
Черноломец 04 - Скрита сила
Суворово - Белица
Преслав - Спартак 1918
Шабла - Рапид


 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter