ДОБРУДЖА УДАРИ СВЕТКАВИЦА СЪС ЗАДНА НОЖИЦА

Добруджа победи Светкавица с 1:0 в среща от втория кръг на Източната "Б" футболна група. Победата за добричлии донесе Славомир Илиев в 54-ата минута. Нападателят матира вратаря на гостите със задна ножица, след като засече центриране на Здравко Петров. Черноморец (Балчик) увеличи точковия си актив, след като днес взе точка на стадиона в Русе. Възпитаниците на Радостин Димов завършиха 0:0 с Дунав.

Дунaв тръгна с безлично 0:0, пред около 1500-2000 свои привърженици на стадиона Русе, съобщи ruse24.bg.
След отложения мач от първия кръг, днес "драконите" посрещнаха "милионерите" от Балчик в пряк двубой на отборите заявили претенции за челните места.
Тежкото време бе в синхрон със слабата игра на двата отбора и им "помогна" в безидейните отигравания. Гостите бяха дошли за точка и си ч спечелиха, макар и с цената на бавене на играта и симулации.

Новакът Лудогорец (Разград) се завърна със знаменителна победа в професионалния футбол, пише Football24. Тимът на Ивайло Петев се наложи с 2:0 над Несебър пред 5000 зрители на стадион "Балканфарма".
Домакините решиха двубоя още през първата част. Попаденията станаха дело на новите попълнения Григор Георгиев и Ерай Салиф.

Всички резултати: Добруджа - Светкавица 1:0, Дунав - Черноморец Бч 0:0, Лудогорец - Несебър 2:0, Доростол - Любимец 1:1, Равда - Брестник 0:1. Утре е срещата Спартак Пд - Поморие.