VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ПРОГРАМАТА НА ИЗТОЧНАТА "Б" ФУТБОЛНА ГРУПА, СЕЗОН 2010/2011

Футбол

В събота са първите срещи от футболния шампионат на Източната "Б" футболна група. Добруджа гостува на Любимец, а балчишкият Черноморец играе срещу Брестник 1948, също като гост.


I кръг

31 юли 2010, събота, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Дунав (Русе)                   отл.
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)           
Светкавица 1922 (Търговище) - Равда 1954 (Равда)          
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)             
31 юли 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Доростол 2003 (Силистра)           

II кръг

7 август 2010, събота, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                        
Равда 1954 (Равда) - Брестник 1948 (Пловдив)              
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)      
Доростол 2003 (Силистра) - Любимец 2007 (Любимец)         
Лудогорец 1947 (Разград) - Несебър (Несебър)              
8 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)             

                           III кръг

14 август 2010, събота, 18:00 ч
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Балчик) - Равда 1954 (Равда)
14 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Лудогорец 1947 (Разград)

                           IV кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Равда 1954 (Равда)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)
Доростол 2003 (Силистра) - Брестник 1948 (Пловдив)
Лудогорец 1947 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие)
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)

                           V кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра)
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич)
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)

                           VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)

                           VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград)
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)

                           VIII кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Лудогорец 1947 (Разград) - Равда 1954 (Равда)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)
25 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)

                           IX кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Поморие)
Равда 1954 (Равда) - Несебър (Несебър)
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1947 (Разград)
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак-С 94 (Пловдив)

                           X кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Лудогорец 1947 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Поморие) - Равда 1954 (Равда)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)

                           XI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Равда 1954 (Равда) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)
Доростол 2003 (Силистра) - Несебър (Несебър)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter