СПЕЦИАЛEН ПРИЗ ОТ КМЕТА ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ ВЪВ ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР В ПАМЕТ НА АНГЕЛ АТАНАСОВ

Специален приз от кмета на Добрич ще получат победителите във футболния турнир в памет на Ангел Атанасов, съобщиха от кметството.

Оттам добавиха, че идеята е на кмета Детелина Николова и е в знак на почит към паметта на управителя на вестник “Добруджанска трибуна” Ангел Атанасов.

Победителите във футболния турнир ще получат плакет с герба на Община Добрич. За първото място ще се надпреварват детските отбори на “Изида”–Добрич, “Черноморец”–Балчик, “Спартак” – Варна и “Аристон” – Русе.

Малките състезатели са родени през 1999 година. Отборите ще играят по системата “всеки срещу всеки”. Детският футболен турнир ще бъде открит на 23 юни от 16.00 часа на игрището в село Оброчище. След това ще се изтегли жребият за първите мачове от програмата. Закриването и награждаването на отборите е насрочено за 26 юни. Освен купата и наградата на кмета Детелина Николова за отбора победител са осигурени грамоти и индивидуални призове за най–добре представили се млади таланти, съобщават още от общината.