VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ЦЯЛАТА ПРОГРАМА НА "Б" ГРУПА, СЕЗОН 2010/2011

Футбол

Пълният жребий за двете "Б" футболни групи. Добруджа започва с гостуване на Любимец, а балчишкият Черноморец ще играе в Пловдив срещу Брестник . 


Източната "Б" футболна група

I кръг

31 юли-1 август 2010
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)                    

Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)         
Черноморец (Поморие) - Доростол 2003 (Силистра)    
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)    
Светкавица 1922 (Търговище) - Равда 1954 (Равда)   
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)      

II кръг

Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)
Равда 1954 (Равда) - Брестник 1948 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)
Доростол 2003 (Силистра) - Любимец 2007 (Любимец)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)

III кръг

Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)
Черноморец (Поморие) - Миньор (Раднево)
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Балчик) - Равда 1954 (Равда)

IV кръг

Дунав (Русе) - Равда 1954 (Равда)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)
Доростол 2003 (Силистра) - Брестник 1948 (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие)

V кръг

Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра)
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич)

VI кръг

Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)
Миньор (Раднево) - Брестник 1948 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)

VII кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)

VIII кръг

Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)
Миньор (Раднево) - Равда 1954 (Равда)
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)

IX кръг

Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Поморие)
Равда 1954 (Равда) - Несебър (Несебър)
Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Раднево)
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак-С 94 (Пловдив)

X кръг

Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Доростол 2003 (Силистра)
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Поморие) - Равда 1954 (Равда)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)

XI кръг

Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)
Равда 1954 (Равда) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)
Доростол 2003 (Силистра) - Несебър (Несебър)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)

XII кръг

Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Поморие)
Добруджа 1919 (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец)
Равда 1954 (Равда) - Светкавица 1922 (Търговище)
Черноморец (Балчик) - Брестник 1948 (Пловдив)

XIII кръг

Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)
Брестник 1948 (Пловдив) - Равда 1954 (Равда)
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)
Любимец 2007 (Любимец) - Доростол 2003 (Силистра)
Черноморец (Поморие) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)

XIV кръг

Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Черноморец (Поморие)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)
Добруджа 1919 (Добрич) - Брестник 1948 (Пловдив)
Равда 1954 (Равда) - Черноморец (Балчик)

XV кръг

Равда 1954 (Равда) - Дунав (Русе)
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)
Брестник 1948 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)

XVI кръг

Дунав (Русе) - Черноморец (Поморие)
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)
Миньор (Раднево) - Светкавица 1922 (Търговище)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Балчик)
Добруджа 1919 (Добрич) - Равда 1954 (Равда)

XVII кръг

Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе)
Равда 1954 (Равда) - Доростол 2003 (Силистра)
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Брестник 1948 (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Поморие)

XVIII кръг

Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)
Черноморец (Поморие) - Светкавица 1922 (Търговище)
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Черноморец (Балчик)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Равда 1954 (Равда)
Доростол 2003 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)

XIX кръг

Доростол 2003 (Силистра) - Дунав (Русе)
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Равда 1954 (Равда) - Миньор (Раднево)
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)

XX кръг

Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)
Черноморец (Поморие) - Черноморец (Балчик)
Несебър (Несебър) - Равда 1954 (Равда)
Миньор (Раднево) - Добруджа 1919 (Добрич)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)

XXI кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)
Доростол 2003 (Силистра) - Миньор (Раднево)
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)
Равда 1954 (Равда) - Черноморец (Поморие)
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)
Брестник 1948 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)

XXII кръг

Дунав (Русе) - Брестник 1948 (Пловдив)
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)
Любимец 2007 (Любимец) - Равда 1954 (Равда)
Черноморец (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич)
Несебър (Несебър) - Доростол 2003 (Силистра)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)

Западна "Б" футболна група

I кръг

31 юли-1 август 2010
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол)             
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихрен (Сандански)    
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)     
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)              
Ботев (Враца) - Спортист 1924 (Своге)              

II кръг

Ботев (Криводол) - Спортист 1924 (Своге)
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)
Чавдар (Етрополе) - Малеш (Микрево)
Ком-Миньор (Берковица) - Банско (Банско)
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Бяла Слатина)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)

III кръг

Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)
Банско (Банско) - Вихрен (Сандански)
Малеш (Микрево) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)
Спортист 1924 (Своге) - Септември (Симитли)

IV кръг

Ботев (Криводол) - Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе) - Спортист 1924 (Своге)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево)
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)

V кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)
Банско (Банско) - Етър 1924 (Велико Търново)
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански)
Спортист 1924 (Своге) - Ком-Миньор (Берковица)
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)

VI кръг

Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли)
Вихрен (Сандански) - Спортист 1924 (Своге)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)
Етър 1924 (Велико Търново) - Малеш (Микрево)
Чавдар (Бяла Слатина) - Банско (Банско)

VII кръг

Банско (Банско) - Ботев (Криводол)
Малеш (Микрево) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спортист 1924 (Своге) - Пирин (Гоце Делчев)
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица)

VIII кръг

Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спортист 1924 (Своге)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)
Банско (Банско) - Малеш (Микрево)

IX кръг

Малеш (Микрево) - Ботев (Криводол)
Ботев (Враца) - Банско (Банско)
Спортист 1924 (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)
Септември (Симитли) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен (Сандански)

X кръг

Ботев (Криводол) - Вихрен (Сандански)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)
Чавдар (Бяла Слатина) - Септември (Симитли)
Банско (Банско) - Спортист 1924 (Своге)
Малеш (Микрево) - Ботев (Враца)

XI кръг

Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)
Спортист 1924 (Своге) - Малеш (Микрево)
Септември (Симитли) - Банско (Банско)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)

XII кръг

Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)
Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Враца)

XIII кръг

Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Криводол)
Ботев (Враца) - Септември (Симитли)
Малеш (Микрево) - Чавдар (Етрополе)
Банско (Банско) - Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихрен (Сандански)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)

XIV кръг

Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)
Вихрен (Сандански) - Банско (Банско)
Ком-Миньор (Берковица) - Малеш (Микрево)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)
Септември (Симитли) - Спортист 1924 (Своге)

XV кръг

Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)
Спортист 1924 (Своге) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)
Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански)
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)

XVI кръг

Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Етър 1924 (Велико Търново) - Банско (Банско)
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Враца)
Ком-Миньор (Берковица) - Спортист 1924 (Своге)
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)

XVII кръг

Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)
Септември (Симитли) - Ком-Миньор (Берковица)
Спортист 1924 (Своге) - Вихрен (Сандански)
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)
Малеш (Микрево) - Етър 1924 (Велико Търново)
Банско (Банско) - Чавдар (Бяла Слатина)

XVIII кръг

Ботев (Криводол) - Банско (Банско)
Чавдар (Бяла Слатина) - Малеш (Микрево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист 1924 (Своге)
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Етрополе)

XIX кръг

Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански)
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)
Спортист 1924 (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)
Малеш (Микрево) - Банско (Банско)

XX кръг

Ботев (Криводол) - Малеш (Микрево)
Банско (Банско) - Ботев (Враца)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист 1924 (Своге)
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)
Вихрен (Сандански) - Ком-Миньор (Берковица)

XXI кръг

Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица) - Пирин (Гоце Делчев)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Септември (Симитли) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спортист 1924 (Своге) - Банско (Банско)
Ботев (Враца) - Малеш (Микрево)

XXII кръг

Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)
Малеш (Микрево) - Спортист 1924 (Своге)
Банско (Банско) - Септември (Симитли)
Чавдар (Бяла Слатина) - Чавдар (Етрополе)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ком-Миньор (Берковица)
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter