VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ЦЯЛАТА ПРОГРАМА НА "А" ГРУПА, СЕЗОН 2010/2011

Футбол

Цялата програма за предстоящото първенство на футболната "А" група. Първите мачове са на 31 юли и 1 август. 


I кръг

31 юли-1 август 2010
ЦСКА (София) - Левски (София)                      
Черноморец Бургас (Бургас) - Академик (София)      
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1936 (Пловдив)    
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)    
Сливен 2000 - Берое (Стара Загора)                 
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)                   
Славия 1913 (София) - Калиакра (Каварна)           
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (София)         

II кръг

Левски (София) - Локомотив (София)
Калиакра (Каварна) - Монтана 1921 (Монтана)
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Академик (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

III кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Академик (София)
Сливен 2000 - Локомотив 1936 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник)
Локомотив (София) - Калиакра (Каварна)

IV кръг

Левски (София) - Калиакра (Каварна)
Миньор (Перник) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Академик (София) - Сливен 2000
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)

V кръг

Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Академик (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)
Калиакра (Каварна) - Миньор (Перник)

VI кръг

Левски (София) - Миньор (Перник)
Берое (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)
Академик (София) - Славия 1913 (София)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)

VII кръг

Черно море (Варна) - Левски (София)
Сливен 2000 - Видима-Раковски (Севлиево)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)
Монтана 1921 (Монтана) - Академик (София)
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Калиакра (Каварна) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)

VIII кръг

Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)
Академик (София) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Сливен 2000

IX кръг

Сливен 2000 - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Калиакра (Каварна) - Академик (София)
Миньор (Перник) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)

X кръг

Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Академик (София) - Миньор (Перник)
ЦСКА (София) - Калиакра (Каварна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Сливен 2000 - Литекс (Ловеч)

XI кръг

Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Сливен 2000
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Калиакра (Каварна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Академик (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пловдив)

XII кръг

Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Академик (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)
Видима-Раковски (Севлиево) - Калиакра (Каварна)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Сливен 2000 - Монтана 1921 (Монтана)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)

XIII кръг

Славия 1913 (София) - Левски (София)
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Сливен 2000
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)
Миньор (Перник) - Видима-Раковски (Севлиево)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Академик (София)

XIV кръг

Левски (София) - Академик (София)
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)
Сливен 2000 - Калиакра (Каварна)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)

XV кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
Калиакра (Каварна) - Литекс (Ловеч)
Миньор (Перник) - Сливен 2000
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Академик (София) - ЦСКА (София)

XVI кръг

Левски (София) - ЦСКА (София)
Академик (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)
Калиакра (Каварна) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Монтана 1921 (Монтана)

XVII кръг

Локомотив (София) - Левски (София)
Монтана 1921 (Монтана) - Калиакра (Каварна)
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Сливен 2000 - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Видима-Раковски (Севлиево) - Академик (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)

XVIII кръг

Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Академик (София) - Черно море (Варна)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)
Калиакра (Каварна) - Локомотив (София)

XIX кръг

Калиакра (Каварна) - Левски (София)
Локомотив (София) - Миньор (Перник)
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Сливен 2000 - Академик (София)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)

XX кръг

Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Сливен 2000
Академик (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
Миньор (Перник) - Калиакра (Каварна)

XXI кръг

Миньор (Перник) - Левски (София)
Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Академик (София)
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)
Сливен 2000 - Черноморец Бургас (Бургас)
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)

XXII кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)
Видима-Раковски (Севлиево) - Сливен 2000
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Академик (София) - Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Калиакра (Каварна)
Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник)

XXIII кръг

Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Калиакра (Каварна) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Локомотив (София) - Академик (София)
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)
Сливен 2000 - Черно море (Варна)

XXIV кръг

Левски (София) - Сливен 2000
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Академик (София) - Калиакра (Каварна)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора)

XXV кръг

Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив)
Миньор (Перник) - Академик (София)
Калиакра (Каварна) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Монтана 1921 (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000

XXVI кръг

Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Сливен 2000 - Славия 1913 (София)
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна)
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)
Академик (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)

XXVII кръг

Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Академик (София)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)
Калиакра (Каварна) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)

XXVIII кръг

Левски (София) - Славия 1913 (София)
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)
Сливен 2000 - Локомотив (София)
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)
Видима-Раковски (Севлиево) - Миньор (Перник)
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Академик (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)

XXIX кръг

Академик (София) - Левски (София)
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)
Калиакра (Каварна) - Сливен 2000
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)

XXX кръг

Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - Калиакра (Каварна)
Сливен 2000 - Миньор (Перник)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин Благоевград (Благоевград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)
ЦСКА (София) - Академик (София)


 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter