ИВЕЛИН ИВАНОВ СЕ ЗАВЪРНА С КУПА ОТ “СВ. ВЛАС”

Колоездене

Ивелин Иванов финишира първи в 30-километровия критериум при юношите старша възраст за голямата награда на “Св. Влас”. Възпитаникът на Георги Друмев достигна по безапелационен начин до върха, след като остави съперниците си от цялата страна на една обиколка разстояние. При младшата възраст Милен Мариянов зае пето място, а Николай Янков завърши веднага след него. Двамата изминаха по 20 км. Двойно по-малка бе дистанцията за момчетата, където Теодор Диянов се класира осми.

Групата на добричлии се включи и в колоездачното състезание за купа “Несебър”. Велосипедистите имаха “изкачване” и “баирджийски часовник”. В комплексното класиране Николай Росенов е шести при момчетата, Милен Мариянов и Николай Янков са съответно на шесто и седмо място, а Ивелин Иванов завърши пети при старшата възраст.