VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Футбол

Резултати от 21-ия кръг на четвърта дивизия по футбол в Добричка област, както и класиранията в двете групи.


ИЗТОЧНА ГРУПА - 21-и кръг

 

Албена (Оброчище) - Сокол (Соколово) 3:5

Обединение (Василево) - Черно море (Топола) 1:3

Балик (Балчик) - Дружба (Люляково)    5:2    

Устрем (Дропла) - Вихър (Сенокос)       7:1

Стефан Караджа (Стражица) - Чиракман (Селце)       1:3

Калиакра 2 (Каварна) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Чиракман  17      2        0        68-13  53

2. Устрем     12      6        1        75-32  42

3. Калиакра 2         13      3        3        69-26  42

4. Черно море         10      3        6        61-43  33

5. Балик       7        4        8        37-39  25

6. Албена     8        1        10      32-36  25

7. Дружба    7        2        10      52-70  23     

8. Вихър       7        1        11      37-58  22

9. Сокол       6        1        12      41-50  19

10. Ст. Караджа      3        5        11      26-43  14

11. Обединение      0        2        17      8-90   2       

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

22.05.2010 г. - 18.00 часа

Вихър (Сенокос) - Ст. Караджа (Стражица)

Чиракман (Селце) - Балик (Балчик)

23.05.2010 г. - 18.00 часа

Черно море (Топола) - Устрем (Дропла)

Дружба (Люляково) - Калиакра 2 (Каварна)

Сокол (Соколово) - Обединение (Василево)

Албена (Оброчище) - почива

 

 

ЗАПАДНА ГРУПА - 21-и кръг

 

Сокол (Зърнево) - Рилци (Добрич)        1:4

Заря (Крушари) - Искра (Бенковски)     5:2

Добруджанец (Овчарово) - Стрела (Орляк)     8:3

Вихър (Жегларци) - Орловец (Победа)   3:5

Устрем (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)     4:1

Добр. спортист (Стефан Караджа) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Рилци       15      1        4        58-25  46

2. Орловец   12      4        3        58-16  40

3. Христо Ботев      11      3        5        48-31  36

4. Заря         11      1        8        40-33  34

5. Устрем     10      2        7        38-27  32

6. Добруджанец      9        4        6        44-31  31

7. Вихър       8        2        9        36-48  26

8. Сокол       7        2        10      38-42  23

9. Добр. спортист   6        1        12      20-40  19

10. Стрела    2        3        14      17-54  9

11. Искра     2        1        16      17-70  7                

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

22.05.2010 г. - 18.00 часа

Искра (Бенковски) - Сокол (Зърнево)

Рилци (Добрич) - Вихър (Жегларци)

23.05.2010 г. - 18.00 часа

Стрела (Орляк) - Устрем (Дончево)

Христо Ботев (Стожер) - Добр. спортист (Ст. Караджа)

Орловец (Победа) - Добруджанец (Овчарово)

Заря (Крушари) - почива

 

 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter