VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Футбол

21 гола паднаха в срещите от 18-ия кръг на Западната група от областния шампионат по футбол. В Източната група бяха реализирани с пет попадения повече - 26.


ИЗТОЧНА ГРУПА - 18-и кръг

 

Черно море (Топола) - Чиракман (Селце)        1:3

Сокол (Соколово) - Ст. Караджа (Стражица)    0:7

Албена (Оброчище) - Калиакра 2 (Каварна)     1:3

Дружба (Люляково) - Вихър (Сенокос)  5:6

Обединение (Василево) - Балик (Балчик)         0:0

Устрем (Дропла) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Чиракман  14      2        0        60-11  44

2. Устрем     10      6        0        64-17  36

3. Калиакра 2         11      3        3        59-26  36

4. Черно море         8        3        5        55-36  27

5. Вихър       7        1        8        34-45  22

6. Балик       6        3        7        29-32  21

7. Дружба    6        2        8        45-57  20

8. Албена     6        1        10      19-39  19

9. Сокол       5        0        11      34-43  15

10. Ст. Караджа      3        5        9        24-37  14

11. Обединение      0        2        14      5-73   2       

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

01.05.2010 г. - 15.00 часа

Албена (Оброчище) - Черно море (Топола)

Вихър (Сенокос) - Чиракман (Селце)

02.05.2010 - 18.00 часа

Калиакра 2 (Каварна) - Обединение (Василево)

Балик (Балчик) - Сокол (Соколово)

Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)

 

 

ЗАПАДНА ГРУПА - 18-и кръг

 

Рилци (Добрич) - Устрем (Дончево)      7:2

Добруджанец (Овчарово) - Заря (Крушари)     0:1

Вихър (Жегларци) - Сокол (Зърнево)     1:0

Искра (Бенковски) - Христо Ботев (Стожер)    1:4

Орловец (Победа) - Добр. спортист (Ст. Караджа)     5:0

Стрела (Орляк) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Рилци       12      1        2        43-19  37

2. Орловец   10      3        3        45-12  33

3. Христо Ботев      10      3        4        45-27  33

4. Заря         9        0        8        31-28  27

5. Добруджанец      8        2        5        31-17  26

6. Устрем     8        2        7        29-26  26

7. Сокол       7        1        8        35-29  22

8. Вихър       7        1        8        28-40  22

9. Добр. спортист   5        1        11      17-37  16

10. Стрела    2        3        11      14-44  9

11. Искра     2        1        13      15-59  7                

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

01.05.2005 г. - 18.00 часа

Сокол (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)

Заря (Крушари) - Орловец (Победа)

Добр. спортист (Ст. Караджа) - Рилци (Добрич)

02.05.2010 г. - 18.00 часа

Вихър (Жегларци) - Стрела (Орляк)

Устрем (Дончево) - Искра (Бенковски)

Христо Ботев (Стожер) - почива

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter