ЧЕРНОМОРЕЦ БИЕ, ДОБРУДЖА ПАДА

Несебър победи Добруджа с 1:0 с гол на Борислав Иванов в 10-ата минута. Срещата бе от 26-ия кръг на Източната "Б" група. Черноморец (Балчик) надделя с 2:1 над Свиленград. В останалите мачове от междинния кръг днес се получиха следните резултати: Волов - Черноморец (П-е) 5:3, Родопа - Любимец 0:3, Спартак (Пд) - Светкавица 2:1, Дунав - Миньор (Рд) 2:0. В момента играят Калиакра - Брестник.

Един от грандовете в Източната "Б' група Несебър продължи с успешното си представяне, съобщи football24.bg.
Отборът от черноморието победи, макар и трудно, коравия тим на Добруджа с 1:0 на собствения си стадион.
Домакините водени от треньорското светило Георги Василев тотално надиграха съперника и налълно заслужено стигнаха до трите точки в този мач.
Единственото попадение в срещата бе дело на Борислав Иванов, който се възползва от създалото се меле пред вратата на гостите и бе най-съобразителен, извеждайки своя тим напред в резултата в 10-ата минута.
Като цяло отборът на Несебър бе по-добрият на терена и на няколко пъти можеше да вкара втори гол, но футболистите на домакините просто нямаха късмет.
Междувренно треньорът на Несебър Георги Василев получи много сериозен удар, след като двама от водещите футболисти на тима Атанас Рибарски и Любо Николов бяха принудителни заменени и със сигурност са с тежки контузии.
През първата част на техните места влязоха Мартин Димитров и Павел Колев.
След този мач, отборът на Несебър заема 2-ото място в класирането с 50 точки, но най-вероятно ще го сдаде и пак ще стане трети, ако Калиакра бие Брестник.
Следващият мач на Гочето и компания е срещу Миньор (Раднево).