VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ХОКЕЙНИ РЕЗУЛТАТИ В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ

Футбол

Лидерът в Източната група на областното първенство по футбол в Добричко - Чиракман, записа убедителна победа със 7:0 над Дружба. В дербито на Западната група Христо Ботев и Рилци си поделиха точката. Досегашните водачи запазиха позициите си.  


ЗАПАДНА ГРУПА - 17-И КРЪГ

 

Сокол (Зърнево) - Стрела (Орляк)         7:0

Заря (Крушари) - Вихър (Жегларци)      3:1

Христо Ботев (Стожер) - Рилци (Добрич)         1:1

Добр. спортист (Ст. Караджа) - Добруджанец (Овчарово)    2:1

Устрем (Дончево) - Орловец (Победа)   0:3

Искра (Бенковски) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Рилци       11      1        2        36-17  34

2. Орловец   9        3        3        40-12  30

3. Христо Ботев      9        3        4        41-26  30

4. Добруджанец      8        2        4        31-16  26

5. Устрем     8        2        6        27-19  26

6. Заря         8        0        8        30-28  24

7. Сокол       7        1        7        35-28  22

8. Вихър       6        1        8        27-40  19

9. Добр. спортист   5        1        10      17-32  16

10. Стрела    2        3        11      14-44  9

11. Искра     2        1        12      14-55  7

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

24.04.2010 г. - 17.00 часа

Рилци (Добрич) - Устрем (Дончево)

Добруджанец (Овчарово) - Заря (Крушари)

Вихър (Жегларци) - Сокол (Зърнево)

25.04.2010 г. - 17.00 часа

Искра (Бенковски) - Христо Ботев (Стожер)

Орловец (Победа) - Добр. спортист (Ст. Караджа)

Стрела (Орляк) - почива

 

ИЗТОЧНА ГРУПА - 17-И КРЪГ

 

Балик (Балчик) - Албена (Оброчище)     1:2

Ст. Караджа (Стражица) - Обединение (Василево)     3:0

Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)         7:0

Калиакра 2 (Каварна) - Черно море (Топола)   6:2

Устрем (Дропла) - Сокол (Соколово)     9:3

Вихър (Сенокос) - почива

 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. Чиракман  13      2        0        57-10  41

2. Устрем     10      6        0        64-17  36

3. Калиакра 2         10      3        3        56-25  33

4. Черно море         8        3        4        54-33  27

5. Балик       6        2        7        29-32  20

6. Дружба    6        2        7        40-51  20

7. Вихър       6        1        8        28-40  19

8. Албена     6        1        9        18-36  19

9. Сокол       5        0        10      34-36  15

10. Ст. Караджа      2        5        9        17-37  11

11. Обединение      0        1        14      5-73   1

 

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ  

24.04.2010 г. - 17.00 часа

Черно море (Топола) - Чиракман (Селце)

Сокол (Соколово) - Стефан Караджа (Стражица)

Албена (Оброчище) - Калиакра 2 (Каварна)

25.04.2010 г. - 14.30 часа

Дружба (Люляково) - Вихър (Сенокос)

Обединение (Василево) - Балик (Балчик)

Устрем (Дропла) - почива

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter