ДРАМА ЗА МOМИЧЕТАТА НА ДРАГАН НЕШИЧ В СЕРИЯ А1

Волейбол

Отборът на Монте Скиаво Банка Марке (Йези), воден от селекционера на дамския ни национален тим и съпруг на добричлийката Нели Маринова - Драган Нешич, допусна драматична загуба в италианската Серия А1. Тимът на Йези загуби с 2:3 гейма (16:25, 25:14, 25:23, 17:25, 13:15) при гостуването си на Ямамай (Бусто Арсицио).  Двубоят бе от 14-ия кръг, като след това поражения момичетата на Драган Нешич вече са трети във временното класиране с 27 точки. В сряда Монте Скиаво Банка Марке излиза за място на полуфиналите в турнира за Купата на Италия. Съперник на състава от Йези е Ямамай. Първият четвъртфинален мач в Бусто Арсицио завърши с победа за възпитаничките на Нешич.