ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) ЗАГУБИ С 1:2 ОТ ДУНАРЕЯ

Румънският втородивизионен тим Дунарея обърнаха с 2:1 Черноморец (Балчик) в контрола, играна в Турция. През първата част българите бяха по-добрия състав на терена и закономерно поведоха с гол на Петър Кънчев в 37 минута.

През второто полувреме старши треньора на балчиклии Радостин Димов извърши множество смени, а това даде възможност на северните ни съседи да обърнат резултата в своя полза.
С попадения в 60-ата и 80-ата минута румънците стигнаха до победата.
"Разочарован съм от представянето на повечето играчи, влезли в игра след почивката", заяви Димов.
Отборът се завърна в България след двуседмичен тренировъчен лагер в  турския курорт Алания. Утре футболистите на Черноморец ще се съберат в 14 часа на стадиона в Балчик, за да продължат подготовката си за пролетния полусезон на Източната "Б" група. В сряда Черноморец ще играе контрола с Шабла.