ОТБОРИТЕ НА СЕЛЦЕ И СТЕФАН КАРАДЖА ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 2:2

В контролна среща, проведена на терена с изкуствена настилка в Каварна, отборите на Чиракман (Селце) и Добруджански спортист (Стефан Караджа) завършиха наравно 2:2.

Двата тима направиха динамичен мач, в който головите ситуации се редуваха пред двете врати. С попадение на Димитър Хаджийски в 12-ата мин. Добруджански спортист поведе в резултата, а пет минути по-късно Севгин Исмет пропусна да удвои - след негов удар топката срещна рамката на вратата. В 27-ата мин. Георги Василев изравни с далечен удар, а след още три минути домакините поведоха с попадение на своя капитан Ивайло Иванов. Играчите на Добруджански спортист обаче нямаха намерение да се предават и в 37-ата мин., след асистенция на Камен Станчев, Павел Бонев вкара изключително красив гол за 2:2.
След почивката имаше много положения пред двете врати, но резултатът остана непроменен. В 60-ата мин. Камен Станчев бе изведен сам срещу стража на Селце, но ударът му бе париран, а след това и Севгин Исмет пропиля две положения. Своите шансове имаше и отборът на Чиракман, но пропуски направиха Ивайло Иванов и Георги Василев.   ndt1.com