ДВА АВТОГОЛА НА МАЧА В ШАБЛА

Футболистите на Шабла записаха поредната си победа в първенството на Североизточната "В" футболна група. В среща от 16-ия кръг те се наложиха като домакини с 2:1 над коравия тим на Черноломец (Попово).

Шабленци откриха резултата в 17-ата минута, когато, след центриране на Пламен Атанасов, защитник на гостите си отбеляза автогол. Пет минути преди почивката зрителите на стадиона видяха идентична ситуация пред вратата на домакините. След центриране топката попадна у Георги Георгиев, който я прати в собствената си врата - 1:1. При този резултат завърши първото полувреме. След подновяването на играта избраниците на треньора Димчо Филев установиха игрово надмощие и заслужено спечелиха трите точки. В 70-ата мин, след центриране от пряк свободен удар, Веско Балев се извиси и с глава прати топката в мрежата на Черноломец. При следващата си атака домакините бяха близо до трети гол, но след удар на Румен Александров топката срещна  гредата. ndt1.com