ВОЛОВ УДАРИ СВЕТКАВИЦА В ДРАМА СЪС СМЕШНИ ВРАТАРИ

Волов (Шумен) удари Светкавица (Търговище) с 3:2 в регионалното дерби от 14-ия кръг на Източната "Б" група.

Домакините дръпнаха с 2:0 с голове на Кристиян Християнов и Дарин Тодоров. Вторият гол стана след уникална групост на вратаря на гостите. Само за 3 минути в началото на втората част мълниеносците успяха да изравнят. Първо вратарят Генко Славов си вкара комичен автогол в 47-ата минута, а само 3 минути по-късно Христо Петев с удар от 30 метра изравни.
В герой за домакините от Шумен се превърна Кристиян Християнов, който донесе победата на своите в 82-ата минута. Християнов се прочу преди 2 години, когато бе ударен от мълния по време на тренировка с тогавашния му отбор Дунав. Сега обаче нападателят си върна на светкавицата с втори гол в 82-ата минута за крайното 3:2. Football24.bg