ЧАВДАР МАТИРА ДОБРИЧ В АМФЛ ЗА 18 МИНУТИ

Отборът на АМФК Добрич загуби от Чавдар в среща от десетия кръг на Аматьорската мини футболна лига. Добруджанци отстъпиха с 8:5 и записаха пета загуба в шампионата.

Срещата започна равностойно. Първият гол бе дело на футболистите на Чавдар в 12-ата минута. След това добричлии натиснаха съперникът си и достигнаха до два гола на Димитър Радушев и Йордан Дутев, съответно в 20-ата и 27-мата минути. В края на полувремето Чавдар отбеляза нови два гола и резултата стана 3:2 в тяхна полза. Така завърши и първото полувреме. Втората част започна с натиск от страна на АМФК Добрич и в 28-мата минута Йордан Дутев отбеляза за 3:3. След това Чавдар вдигнаха оборотите и отбеляза 5 гола от 44 до 62 минути. В заключителните минути на срещата "сладоледите" отбелязаха два гола. Те бяха дело на Йордан Дутев и Радослав Енчев. Така бе оформен и крайният резултат 5:8. Получи се интересен и динамичен двубой, в който добруджанци допуснаха най-тежката си загуба през този сезон, сподели за НДТ капитанът на тима Тихомир Желев. Срещата започнаха 1. Митков, 13. Лазаров, 10 Т.Желев (к), 11. Радушев, 2. Дутев, 17. Кацарски  и 9. Енчев. Като резерви се включиха: 5. Богданов, 16. М. Иванов, 18. И. Илков. Следващият мач на АМФК Добрич е на 22 ноември от 10 ч. срещу отбора на ПроСокър.