VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

РАЗГРОМНИ ПОБЕДИ ЗА ЧЕРНО МОРЕ И ДРУЖБА В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ

Футбол

Резултати от десетия кръг на областното първенство по футбол.


ЗАПАДНА ГРУПА - 10-и кръг

"Стрела-2004" (Орляк) - "Добруджанец" (Овчарово)    1:1
"Орловец-2008" (Победа) - "Вихър" (Жегларци)    6:1
"Рилци" (Добрич) - "Сокол" (Зърнево)    4:1
"Искра 41" (Бенковски) - "Заря" (Крушари)    0:2
"Христо Ботев" (Стожер) - "Устрем" (Дончево)    3:1
"Добруджански спортист" (Ст. Караджа) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Рилци"    9    8    0    1    22-9    24
2. "Добруджанец"    9    6    2    1    24-9    20
3. "Христо Ботев"    9    6    0    3    26-14    18
4. "Орловец-2008"    9    5    2    2    23-7    17
5. "Заря"    10    5    0    5    17-18    15
6. "Вихър"    9    4    1    4    17-26    13
7. "Устрем"    9    3    2    4    18-14    11
8. "Сокол"    9    3    0    6    13-21    9
9. "Добрудж. спортист"    9    3    0    6    13-19    9
10. "Стрела"    9    1    2    6    9-25    5
11. "Искра 41"    9    1    1    7    8-28    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
14.11.2009 г. - 12:00 часа
"Сокол" (Зърнево) - "Искра 41" (Бенковски)
"Вихър" (Жегларци) - "Рилци" (Добрич)
15.11.2009 г. - 14:30 часа
"Добруджанец" (Овчарово) - "Орловец-2008" (Победа)
"Устрем" (Дончево) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Добрудж. спортист" (Ст. Караджа) - "Христо Ботев" (Стожер)
"Заря" (Крушари) - почива

ИЗТОЧНА ГРУПА - 10-и кръг
"Черно море" (Топола) - "Обединение" (Василево)    9:1
"Сокол" (Соколово) - "Албена-97" (Оброчище)    4:0
"Дружба" (Люляково) - "Балик" (Балчик)    11:2
"Чиракман" (Селце) - "Ст. Караджа" (Стражица)    3:0
"Вихър" (Сенокос) - "Устрем" (Дропла)    0:4
"Калиакра 2" (Каварна) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Чиракман"    9    7    2    0    39-9    23
2. "Устрем"    9    6    3    0    34-8    21
3. "Калиакра 2"    9    6    1    2    24-16    19
4. "Черно море"    9    6    1    2    39-12    19
5. "Балик"    9    5    0    4    24-23    15
6. "Дружба"    9    4    1    4    28-31    13
7. "Вихър"    9    4    0    5    17-30    12
8. "Сокол"    9    3    0    6    16-19    9
9. "Албена-97"    10    3    0    7    14-29    9
10. "Ст. Караджа"    9    1    1    7    10-29    4
11. "Обединение"    9    0    1    8    5-44    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
14.11.2009 г. - 12:00 часа
"Стефан Караджа" (Стражица) - "Вихър" (Сенокос)
"Балик" (Балчик) - "Чиракман" (Селце)
15.11.2009 г. - 14:30 часа
"Калиакра 2" (Каварна) - "Дружба" (Люляково)
"Обединение" (Василево) - "Сокол" (Соколово)
"Устрем" (Дропла) - "Черно море" (Топола)
"Албена-97" (Оброчище) - почива

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama


 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter