ТЕЖКА ЗАГУБА ИНКАСИРАХА ДОБРУДЖАНЦИ

Футболистите на Добруджа инкасираха тежка загуба в среща от 12 кръг на Източната "Б" група. Добричлии бяха разгромени с 5:0 при гостуването си на Брестник. Четата на треньора Иван Маринов с лекота пожъна добруджанци, като с това изпълни програмата да вземе и двете си поредни "домакинства" на стадиона в град Раковски. Преди седмица брестничани постигнаха авторитетна победа с 2:1 над запътилия се към "А" група Калиакра. Днешната загуба за възпитаниците на Валентин Пейчев пък бе трета поред.

Добричлии започнаха надъхано двубоя, но още в 5-ата минута си вкараха автогол чрез централния бранител Младен Димитров. В края на първата част Александър Стойчев - Легендата удвои. Боби Никифоров вкара първия си гол за сезона в 65-ата мин., правейки преднината на домакините класическа. След него четвъртото попадение в мача заби бранителят Игнат Дишлиев. Той вкара с глава след центриране на Петко Атанасов. Публиката стана на крака в 80-ата, когато Стойчев вкара уникален гол с шут от централния кръг на терена.

снимка News4000.bg - Сашо Стойчев - Легендата шибна уникален гол от центъра за 5:0 срещу Добруджа.