ВАРНЕНСКИЯТ ЛОКОМОТИВ ДЕРАЙЛИРА В ЗАЛА "РУСАЛКА"

Хандбал

Хандбалистите на Добруджа Сплендид победиха с 32:21 Локомотив (Варна) в контролен мач, игран в зала "Русалка".

Още от първата минута на срещата домакините наложиха териториално надмощие и набързо си осигуриха комфортен аванс от няколко попадения. На полувремето двата отбора се оттеглиха при резултат 13:7. След почивката "жълто-зелените" отново бяха с класа над съперника си и логично записаха победа с 11 гола разлика. "Доволен съм от проверката, която направихме в паузата на първенството. В сряда отново ще направим приятелски мач с Локомотив. Двубоят ще бъде във Варна, тъй като ни предстоят срещи на чужд терен - първо в Горна Оряховица за  шампионата, а след това и в Украйна за евротурнирите", каза клубният президент Георги Андреев, който изпълнява и функциите на старши треньор.

На снимката вдясно - Вратарят на Добруджа Иван Иванов отново бе на висота

На снимката вляво - В тренировъчно темпо домакините безпроблемно стигаха до мрежата на съперниковата врата

Още снимки от мача в Галерията (Хандбал)

При използването на информация, снимки и видео материали поместени в сайта, позоваването на centersport.org е задължително!