АМФК ДОБРИЧ ШАМАРОСА АЛКОХОЛЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД, ГОСТИТЕ РАЗБРАХА КЪДЕ СЕ НАМИРАТ СЛЕД 8:3

Отборът на АМФК Добрич отрезви Алкохолчестър Юнайтед след як тупаник в среща от седмия кръг на Аматьорската мини футболна лига. Добруджанци шамаросаха своя противник с 8:3 и записаха трета победа в шампионата.

Официален дебют направи Стефан Кацарски. Срещата започна равностойно, с няколко интересни положения пред врата на Алкохолчестър Юнайтед. След тях добричлии достигнаха до два гола на Радослав Енчев и Стефан Кацарски, съответно в 10-ата и 11-ата минути. В 26-ата символичните гости намалиха на 2:1. В заключителните минути на първото полувреме Димитър Радушев покачи на 3:1. В началото на втората част добруджанци допуснаха още един гол и резултата стана 3:2. След това попадения  "сладоледите" се активизираха и отновно взеха мача в свои ръце. За 10 минути Никола Богданов на два пъти и отново Стефан Кацарски се разписаха. Последва гол от страна на Алкохолчестър Юнайтед за 6:3. В последните  минути на мача паднаха нови два гола, благодарение на Йордан Дутев и Радослав Енчев, които оформиха крайното 8:3. Получи се интересен и динамичен двубой, който добруджанци спечелиха заради задружната си игра. Срещата започнаха 1. Митков, 13. Лазаров, 10 Т.Желев (к), 11. Радушев ,2. Дутев, 17. Кацарски  и 9. Енчев. Като резерви се включиха: 5. Богданов, 17. И. Иванов. Следващият мач на АМФК Добрич е на 1 ноември от 16 ч. срещу отбора на Стантек.