VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

СПОРТ НА МАЛКИЯ ЕКРАН

Избрете по коя телевизионна програма какво да гледате на 24 октомври


00:00 Рали Великобритания EuroSport
00:00 Секси спортни клипове RING.BG
00:30 Най EuroSport
00:30 Fifa Beach Soccer 2 Extreme Sports
00:45 Сърфинг EuroSport 2
00:50 "Спорт в обектива" Kanal 3
01:00 Хокей на трева, Шампионска лига EuroSport 2
01:30 "Уигън : Манчестър Сити" Diema 2
01:30 Екстремни спортове EuroSport
01:30 King Of The Cage Extreme Sports
01:45 Евроголове уикенд EuroSport
02:00 Рали Великобритания EuroSport
02:00 Център RING.BG
02:30 Баскетбол EuroSport 2
02:45 Сърфинг EuroSport 2
03:00 Cape Epic Extreme Sports
03:00 Футбол EuroSport 2
03:30 Cape Epic Extreme Sports
03:30 "Съндърланд : Ливърпул" Diema 2
04:00 FIA European Drag Racing Championships Extreme Sports
04:30 FIA European Drag Racing Championships Extreme Sports
05:00 Крикет EuroSport 2
05:00 Fim World Supermoto Extreme Sports
05:40 "Спорт в обектива" Kanal 3
06:00 Йога зона Fiesta
06:00 High Octane Extreme Sports
06:30 High Octane Extreme Sports
06:30 Фитнес на Карибите Fiesta
07:00 High Octane Extreme Sports
07:00 Йога зона Fiesta
07:00 Център RING.BG
07:30 High Octane Extreme Sports
07:30 Методът "Пилатес" Fiesta
07:30 Хокей на трева, Шампионска лига EuroSport 2
08:00 High Octane Extreme Sports
08:00 Фитнес на Карибите Fiesta
08:30 Специално RING.BG
08:30 High Octane Extreme Sports
08:30 Йога зона Fiesta
08:45 Сърфинг EuroSport 2
09:00 Asian X Games 2009 Highlights Show Extreme Sports
09:00 Футбол EuroSport 2
09:30 Футбол EuroSport 2
09:30 Рали Великобритания EuroSport
10:00 IEx Extreme Sports
10:00 Куриози EuroSport
10:15 Евроголове уикенд EuroSport
10:30 IEx Season 2 Extreme Sports
10:30 Реал Мадрид : Милан RING.BG
10:45 Сърфинг EuroSport 2
10:45 Ски EuroSport
11:00 Хокей на трева, Шампионска лига EuroSport 2
11:00 Crankworx Extreme Sports
11:15 Спорт Evropa
11:30 Хокей на трева, Шампионска лига EuroSport 2
11:30 Asian X Games 2009 Inline Vert Extreme Sports
11:45 Тенис, WTA EuroSport
12:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
12:30 "УЕФА Шампионска Лига - магазин" Diema
12:30 Тенис, АТР RING.BG
12:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
13:00 "Преди кръга" Diema
13:00 Футбол EuroSport 2
13:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
13:00 Йога зона Fiesta
13:30 Методът "Пилатес" Fiesta
13:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
13:45 Ски EuroSport
14:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
14:00 Фитнес на Карибите Fiesta
14:00 Тенис, АТР RING.BG
14:15 "Премиършип по Диема" Diema
14:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
14:30 Йога зона Fiesta
14:45 Уулвърхемптън - Астън Вила Diema
14:45 Тенис, WTA EuroSport
15:00 Сърфинг EuroSport 2
15:00 IEx Extreme Sports
15:15 Боулинг EuroSport 2
15:25 Спорт Evropa
15:30 IEx Season 2 Extreme Sports
16:00 Автомобилизъм EuroSport
16:00 Crankworx Extreme Sports
16:00 Локо Сф - Литекс PRO BG
16:15 Сърфинг EuroSport 2
16:30 Футбол EuroSport 2
16:30 Asian X Games 2009 Inline Vert Extreme Sports
16:40 "Премиършип по Диема" Diema 2
16:40 "Премиършип по Диема" Diema
17:00 Тотнъм - Стоук Сити Diema 2
17:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
17:00 Супербайк EuroSport
17:30 Спорт ReTV
17:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
17:30 Жените на футбола RING.BG
17:40 Спорт Evropa
17:45 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г. EuroSport
17:50 Спортна седмица Evropa
18:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
18:00 Център RING.BG
18:15 Спорт Evropa
18:20 Спорт EK
18:30 "Мотоавангард" TV 7
18:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
18:30 Футбол EuroSport 2
18:55 "Премиършип по Диема" Diema 2
19:00 Черноморец - Ботев Пд RING.BG
19:00 "Едно към едно" Kanal 3
19:00 Йога зона Fiesta
19:00 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
19:30 Челси - Блекбърн Diema 2
19:30 Breitling Airsports 2009 Extreme Sports
19:30 Методът "Пилатес" Fiesta
20:00 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г. EuroSport
20:00 Crankworx Extreme Sports
20:00 Фитнес на Карибите Fiesta
20:15 Сърфинг EuroSport 2
20:20 Спорт Evropa
20:30 Йога зона Fiesta
20:30 Asian X Games 2009 Inline Vert Extreme Sports
20:30 Вечерни уикенд новини EuroSport 2
21:00 Американски футбол, NCAA EuroSport 2
21:00 Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г. EuroSport
21:00 Man Who Souled The World, The Extreme Sports
21:00 Център RING.BG
21:25 Спорт Evropa
21:25 "Премиършип по Диема и обзор на деня" Diema 2
21:30 Man Who Souled The World, The Extreme Sports
22:00 Локомотив : Сатурн RING.BG
22:00 King Of The Cage Extreme Sports
22:20 Спорт Evropa
23:00 King Of The Cage Extreme Sports
23:00 FMX EuroSport 2
23:00 Бокс EuroSport
23:00 "Първична сила" bTV COMEDY
23:25 Спорт Evropa
23:40 WWE RING.BG

Sportal.bg

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter