VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЛАСТНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Футбол

В три срещи от седмия кръг на областното първенство по футбол паднаха по осем гола. Ето и всички резултати:


ИЗТОЧНА ГРУПА - СЕДМИ КРЪГ
"Чиракман" (Селце) - "Черно море" (Топола)    1:1
"Вихър" (Сенокос) - "Дружба" (Люляково)    6:2
"Стефан Караджа" (Стражица) - "Сокол" (Соколово)    1:3
"Балик" (Балчик) - "Обединение" (Василево)    4:0
"Калиакра 2" (Каварна) - "Албена-97" (Оброчище)    5:3
"Устрем" (Дропла) - почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Устрем"    6    5    1    0    26-4    16
2. "Чиракман"    6    5    1    0    26-6    16
3. "Балик"    7    5    0    2    21-10    15
4. "Калиакра 2"    7    4    1    2    19-15    13
5. "Черно море"    6    4    1    1    23-7    13
6. "Вихър"    6    3    0    3    13-16    9
7. "Дружба"    6    3    0    3    14-23    9
8. "Албена-97"    7    2    0    5    10-20    6
9. "Сокол"    6    1    0    5    9-15    3
10. "Стефан Караджа"    7    0    1    6    6-25    1
11. "Обединение"    6    0    1    5    4-30    1
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
24.10.2009 г. -  13:30 ч.
"Черно море" (Топола) - "Албена-97" (Оброчище)
"Чиракман" (Селце) - "Вихър" (Сенокос)
25.10.2009 г. -  16:00 ч.
"Обединение" (Василево) - "Калиакра 2" (Каварна)
"Сокол" (Соколово) - "Балик" (Балчик)
"Дружба" (Люляково) - "Устрем" (Дропла)
"Стефан Караджа" (Стражица) - почива
ЗАПАДНА ГРУПА - СЕДМИ КРЪГ
"Христо Ботев" (Стожер) - "Искра 41" (Бенковски)    7:1
"Устрем" (Дончево) - "Рилци" (Добрич)    1:2
"Добрудж. спортист" (Ст. Караджа) - "Орловец-2008" (Победа)    1:4
"Заря" (Крушари) - "Добруджанец" (Овчарово)    0:2
"Сокол" (Зърнево) - "Вихър" (Жегларци)    6:1
"Стрела-2004" (Орляк) - почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Рилци"    6    6    0    0    15-4    18
2. "Добруджанец"    6    4    1    1    14-6    13
3. "Христо Ботев"    7    4    0    3    21-12    12
4. "Заря"    7    4    0    3    14-11    12
5. "Вихър"    6    3    1    2    11-16    10
6. "Сокол"    6    3    0    3    12-10    9
7. "Устрем"    7    2    2    3    15-11    8
8. "Орловец-2008"    6    2    2    2    11-6    8
9. "Искра 41"    6    1    1    4    7-20    4
10. "Стрела-2004"    6    1    1    4    7-19    4
11. "Добруджански спортист"    7    1    0    6    6-18    3
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
24.10.2009 г. - 16:00 ч.
"Добруджанец" (Овчарово) - "Сокол" (Зърнево)
"Орловец-2008" (Победа) - "Заря" (Крушари)
"Рилци" (Добрич) - "Добруджански спортист" (Ст. Караджа)
25.10.2009 г. - 16:00 ч.
"Искра 41" (Бенковски) - "Устрем" (Дончево)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Вихър" (Жегларци)
"Христо Ботев" (Стожер) - почива
 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter