ДАНИ ПЕЕВ И ЦСКА ГУБЯТ У ДОМА СЛЕД ДВУЧАСОВ ТРИЛЪР

Волейбол

Волейболистите на Марек Юнион Ивкони поднесоха изненадата още в първия кръг от мъжкото първенството на България,. Тимът от Дупница “излъга” ЦСКА с 3:2 насред София. “Червените” взеха първия гейм с 26:24, след като дупничани водеха с 24:23. В следващата част гостите бяха категорични - 25:14. Третият гейм продължи 32 минути и гостите го затвориха едва след осмия геймбол - 35:33. ЦСКА доведе геймовете до 2:2, след като успя да се наложи с 25:18 в четвъртата част.  В тайбрека състезателите на Марек бяха повече от убедителни - 15:7 точки и победа с 3:2 гейма. За “армейците” игра либерото от Добрич Даниел Пеев. Снимка БГНЕС