"АКУЛИТЕ" ИЗЯДОХА И "СЛИВЕН"

Черноморец записа седмата си победа от 9 мача, след като победи Сливен като гост с 1:0. Единственото попадение падна в 63-ата минута. Негов автор бе Пламен Крумов, който се завърна в игра за първия тим след седем месеца, в който лекува контузия.

През първото полувреме двата тима не стигнаха до попадение. Гостите от Бургас обаче бяха по-активни и създадоха няколко интересни положения. В 40-ата минута гол на Дуду бе отменен заради засада. Веднага след това влезлият като резерва в 18-ата минута на мястото на Фернандес Крумов опита да си изпроси дузпа, но съдията прецени, че Мартин Ковачев не го е фаулирал.
Второто полувреме започна с по-активна игра и на Сливен. В 56-ата минута Сашо Тонев намери добре Евгени Игнатов, но стражът на гостите Борел спаси. В 63-ата минута Дуду изведе Пламен Крумов зад защитата на Сливен и опитният нападател не сгреши. В 80-ата минута домакините пропуснаха шанса си да изравнят, като Игнатов удари греда.БЛИЦ/ Снимка: Георги Димитров/sportni.bg
8.Левски                  10
9.Миньор (Пк)        10